The ad Intra Fatlyftare Intra pallet stacker for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker
Sold
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 2
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 3
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 4
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 5
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 6
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 7
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 8
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 9
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 10
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 11
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 12
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 13
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 14
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 15
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 16
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 17
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 18
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 19
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 20
Intra Fatlyftare Intra pallet stacker image 21
1/21
Brand:  Intra
Model:  Fatlyftare Intra
Type:  pallet stacker
Location:  Sweden Karlstad
Placed on:  Jul 3, 2024
Seller stock ID:  2036988
Auction:  1
Ending date:  2024-07-09 11:19
Condition
Condition:  used

More details — Intra Fatlyftare Intra pallet stacker

Swedish
Kommentar om användning:Användes senast för ca. 5 år sedan.
Sparsamt använd.Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Skav, repor och slitage förekommer.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Service är genomförd av säljaren i egen regi.
Lastvikt (kg): 350KGS
Längd (m): Ca. 138 cm
Bredd (m): Ca. 105 cm
Höjd (m): Ca. 195 cm
Max lyfthöjd: 230 cm
tillverkningsår: Information saknas
CE-märkt
Intra pallet stackers
Search results: 1 ad
Show
Subscribe